مدرسه آموزشی-تفریحی تابستانی سوئیس

موسسه آذین سپهر سامان با هدف ارتقای سطح علمی متقاضیان یادگیری زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی، با همکاری یکی از معتبرترین موسسات آموزش زبان در کشور سوئیس، اقدام به اعزام متقاضیان برای دوره‌های آموزشی-تفریحی برای تابستان ۱۳۹۵ می‌نماید.

این موسسه با بیش از ۳۰ سال تجربه در سازماندهی و برگزاری اردوهای تابستانی زبان‌آموزی، ترکیب موزون و با کیفیتی از آموزش زبان در کنار فعالیت‌های متنوع تفریحی، ورزشی و گردشگری را در یکی از زیباترین کشورهای دنیا (یعنی سوئیس) مهیا نموده است.

دروس فشرده زبان در هر روز صبح، با تعداد بسیار زیادی از برنامه‌های مفرح ورزشی، تفریحی و گردشگری که عصر همان روز برگزار خواهد شد، همراه می‌شود.

کمپ آموزش زبان

این دوره زبان که در شهر لیزین (Leysin) برگزار می‌شود برای رده سنی ۱۱ تا ۱۹ سال تدارک دیده شده است.

فضاهای آموزشی این موسسه شامل کلاس‌های درس مدرن، اتاق‌های دو و یک نفره بسیار شیک در کنار انواع متعددی از امکانات تفریحی و ورزشی می‌باشند که هرسال بطور مداوم مورد نوسازی و بهسازی قرار می‌گیرند.

و محیطی امن و آرام را برای فرزندان شما فراهم می‌آورند. همچنین، گروهی از سرآشپزان حرفه‌ای از روز دوشنبه تا جمعه، سه وعده غذایی (صبحانه، ناهار و شام) و در روزهای شنبه و یک‌شنبه، دو وعده غذایی (ناهار و شام) را از بهترین مواد غذایی تهیه و سرو می‌کنند.

ده دلیل متقاعدکننده برای انتخاب این مدرسه آموزشی-تفریحی

در طی سالیان متمادی، هزاران دانش‌آموز از این کمپ تابستانی زبان بهره برده‌اند.

نظرات و بازخوردهای این افراد به همراه رویکرد مدیریتی نوین مدیران این موسسه، باعث شده که مسئولین تور روش‌های سنتی برگزاری تورهای تابستانی را به فراموشی سپرده و تور تابستانی را تدارک ببینند که مطابق با نیازهای نوجوانان در عصر حاضر باشد.

 کمپ آموزش زبان

۱- پرسنل آموزش دیده و خلاق: پرسنل این کمپ بطور کامل آموزش دیده و در این موسسه به خدمت گرفته شده‌اند تا محیطی بسیار مناسب برای یادگیری زبان برای شرکت‌کنندگان مهیا نمایند.

این کارکنان از کشورهای سوئیس، فرانسه، آمریکا و بریتانیا به خدمت گرفته شده‌اند و می‌توانند به ده زبان مختلف نظیر انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی، صحبت کنند.

۲- قرار گرفتن در یک محیط آموزشی بین‌المللی: با حضور شرکت‌کنندگانی از بیش از ۳۵ کشور دنیا در دوره‌های تابستانی سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، فرصت مناسبی برای هر شرکت‌کننده ایجاد می‌شود تا در محیطی بین‌المللی به یادگیری زبان بپردازد و بتواند دوستانی از سراسر دنیا داشته باشد.

۳- کلاس‌های زبان: هدف اصلی تیم پویای آموزشی تور، لذت‌بخش نمودن یادگیری زبان انگلیسی است. اگرچه دروس به صورت فشرده ارائه می‌شوند، اما ارائه این دروس در فضایی آرام، دستیابی به بهترین نتایج را در زمان کوتاه تضمین می‌کند

۴- فعالیت‌های فوق برنامه متعدد: کلاس‌های فشرده هر روز صبح، برنامه‌های متعدد ورزشی، تفریحی و گردشگری را در بعدازظهرها به دنبال دارد تا باعث انبساط خاطر و رفع خستگی شرکت‌کنندگان شده و آنها را برای کلاس‌های صبح‌گاهی آماده کنند.

کمپ آموزش زبان

۵- برنامه‌های عصرگاهی: برنامه‌های عصرگاهی این تور یکی از نقاط برجسته این تور است. سراسر هفته، تیم معلمین، فعالیت‌های بیادماندنی را برنامه‌ریزی و اجرا می‌نمایند.

برای افرادی که دوره آنها به پایان رسیده است، جشن پایان دوره در جمعه شب برگزار می‌شود.

۶- امکانات و تأسیسات: با استفاده از امکانات دانشگاه مدیریت هتلداری سوئیس، این تور شانس بهره‌برداری از کلاس‌های درسی مدرن، سالن‌های مطالعه، کافی شاپ‌ها و کافی‌تریاهای شیک و بسیاری امکانات دیگر را دارد.

برای این موسسه، ایمنی شرکت‌کنندگان در درجه اول اهمیت قرار دارد. به این جهت، در تمام ساختمان‌های مورد استفاده، الزامات قانونی رعایت شده و کارکنان آموزش دیده در تمامی ساعات در دسترس هستند.

۷- موقعیت بی‌نظیر محل کمپ: واقع شدن در کوه‌های آلپ، شهر لیزین را به یکی از بهترین مقصد‌ها برای دوستداران ورزش‌های زمستانی و تابستانی، تبدیل نموده است.

۸- گزینه‌های متعدد اسکان: هزینه پرداخت شده برای دوره، شامل هزینه اسکان در اتاق‌های دو نفره است. با این حال، اتاق‌های تک نفره و یا مجلل نیز با پرداخت هزینه اضافه در دسترس قرار دارند.

اتاق‌ها هر هفته نظافت می‌شوند و همچنین حوله‌ها و روکش رختخواب‌ها نیز تعویض می‌شوند.

۹- غذای عالی و باکیفیت: صبحانه لذیذ به همراه بوفه ناهار و شام هر روز توسط تیم سرآشپزان حرفه‌ای کمپ تدارک دیده می‌شوند.

۱۰- قیمت‌های مقرون به صرفه و مناسب: بدلیل اینکه امکانات و ساختمان‌های مورد استفاده در مابقی طول سال توسط دانشگاه مدیریت هتلداری استفاده می‌شود، این موسسه قادر است که برنامه  آموزشی تابستانی خود را با قیمت‌های مناسب ارائه کند.

 

۶

کمپ آموزش زبان

کلاس‌های زبان

یادگیری زبان یک سرگرمی مفرح است! اگر شما تا کنون این موضوع را کشف نکرده‌اید، در طی اقامتتان در این تور تابستانی بوضوح این موضوع را لمس خواهید نمود.

معلمین مجرب و با تجریه این کمپ، نه تنها در کلاس‌های درس مشغول آموزش زبان به فرزندانتان هستند، بلکه این آموزش در محل اقامت فرزندانتان و حتی در حین برگزاری برنامه‌های تفریحی نیز ادامه خواهد داشت.

کلاس‌های زبان:

از روز نخست، با توجه به فضای مهیج و انگیزشی حاکم بر این تور، شما درخواهید یافت که این تور فضایی ایده‌آل برای آموزش زبان برای شما مهیا نموده است.

امکانات آموزشی: مراکز آموزشی این تور دارای تجهیزات و تأسیسات کاملا نو هستند. کلاس‌های درس کاملا نوسازی و بازسازی شده از تجهیزاتی نظیر وایت بورد، تلویزیون، ویدئو و ویدئو پروژکتور هستند.

سالن‌های استراحت این کمپ محیطی بی‎‌نظیر برای انجام تکالیف هستند.

سطح کلاس: تمامی شرکت‌کنندگان در روز اول ورود، در آزمون تعیین سطح شرکت می‌کنند و براساس نتایج این آزمون به کلاس مناسب اختصاص داده می‌شوند.

همچنین این برنامه تابستانی، پذیرای دانش‌آموزان از سطوح مقدماتی تا پیشرفته است.

روش آموزش: مدرسین این کمپ با برنامه‌های آموزشی انعطاف‌پذیری کار می‌کنند که به آنها این امکان را می‌دهد که برنامه درسی را مطابق با نیاز واقعی هر گروه تطبیق داده و دروس را ارائه کنند.

تقریبا با ۱۲-۱۳ دانش‌آموز در هر کلاس، شرکت‌کنندگان می‌توانند توجه و رسیدگی مطلوبی از مدرسین دریافت نمایند.

کمپ آموزش زبان

مدرسان: تیم فعال مدرسان انگلیسی زبان، مطالب درسی را به روشی جذاب و تعاملی به دانش‌آموزان تدریس می‌کنند.

برنامه درسی براساس واحدهای درسی ساختاریافته سازماندهی شده‌اند و در محیطی آرام به شرکت‌کنندگان تدریس می‌شوند.

زمان کلاس: کلاس‌ها از دوشنبه تا جمعه هر روز صبح برگزار می‌شوند. هر روز چهار درس تدریس شده و بدین ترتیب به هر شرکت‌کننده در هر هفته ۲۰ درس تدریس می‌شود.

موفقیت در یادگیری: یادگیری یک زبان نیازمند انگیزه و تعهد است. فضای یادگیری آرام و توأم با صمیمیت در این تور، تضمین می‌کند که تجربه یادگیری یک زبان، تجربه‌ای کاملا لذت‌بخش است.

گواهینامه: در پایان دوره، گواهینامه شرکت در دوره زبان از سوی کمپ به هر شرکت‌کننده ارائه می‌شود.

 

کمپ آموزش زبان

برنامه‌های تفریحی، گردشی، ورزشی و علمی

بیش از ۳۰ سال تجربه در سازماندهی و برگزاری کمپ‌های تابستانی برای نوجوانان و جوانان، بخوبی به مسئولین این تور آموخته که چگونه می‌توانند.

ترکیب مناسبی از آموزش فشرده زبان در کنار فعالیت‌های اوقات فراغت را انتخاب کنند تا تابستانی به یاد ماندنی برای فرزندان شما ایجاد نمایند.

برنامه‌های جامع و گسترده ورزشی، تفریحی و گردشگری این موسسه، یک فرصت تفریحی مناسب برای شرکت‌کنندگان است که برای آنها فرصت یافتن دوستانی از سراسر دنیا را مهیا می‌کند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند یک برنامه را برای هر هفته انتخاب کنند.

برای افرادی که چندین هفته در تور اقامت دارند، اکیدا توصیه می‌شود که برنامه‌های متنوع برای هفته‌های مختلف انتخاب کنند.

امکان تغییر برنامه‌های انتخابی تا ۱۵ روز پیش از شروع تور امکان‌پذیر است.

در صورتیکه شرایط آب و هوایی امکان برگزاری برخی از برنامه‌های انتخابی را ندهد، آن برنامه با برنامه مشابه جایگزین خواهد شد.

کمپ آموزش زبان

۱- Adrenalin Rush

این برنامه برای دانش‌آموزانی که علاقه زیادی به کوهستان دارند و آماده هر نوع هیجانی هستند، مناسب است.

در تمام هفته، دانش‌آموزان شانس رفتن به پیاده‌روی، قایق‌سواری، دوچرخه‌سواری در کوهستان، پارک ماجراجویی و صخره‌نوردی را دارند.

لازم به ذکر است که شرکت‌کنندگان در این برنامه باید حداقل ۱۴ سال سن داشته باشند. همچنین این برنامه از ابتدای هفته دوم (یعنی تاریخ ۱۱/۴/۱۳۹۶) شروع شده و تا انتهای هفته هفتم (یعنی تاریخ ۲۲/۵/۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

دوشنبه:  Adventure Park

در پارک ماجراجویی، بازدیدکنندگان به صورت انفرادی مسیرهای که به کمک وسایل آکروبات بازی روی درختان تعبیه شده‌اند را طی می‌کنند. در این فعالیت پرهیجان، امنیت شرکت‌کنندگان در بالاترین سطح خود قرار دارد.

سه‌شنبه:  Dirtscoot / VTT

در این روز با استفاده از dirt scoot (اسکوتری که با برای مسیرهای کوهستانی طراحی شده است)، به تفریح در مسیرهای امن کوهستانی پرداخته می‌شود.

چهارشنبه:  Hiking

رفتن به پیاده‌روی در کوهستان و دیدن مناظر طبیعی بی‌نظیر شهر لزین.

پنج‌شنبه:  Rafting

قایق‌سواری یک فعالیت تفریحی است که با استفاده از قایق‌های بادی در رودخانه‌ها انجام می‌شود. راهنماهای حرفه‌ای این فعالیت تفریحی را سازماندهی می‌کنند.

جمعه:  Via Ferrata / Rock Climbing

کمپ آموزش زبان

via ferrata یک مسیر کوهستانی محافظت شده است که یک مرحله سخت‌تر از پیاده‌روی در مسیرهای کوهستانی است.

در این برنامه ما در یک مسیر صخره‌ای که مجهز به وسایل کوهنوردی است و حرکت در این مسیر را سهل و ایمن می‌سازد، حرکت می‌کنیم. راهنماهای حرفه‌ای در این برنامه همراه شرکت‌کنندگان هستند.

برای این برنامه شرکت‌کنندگان باید بیشتر از ۱۴ سال داشته و از شرایط فیزیکی و بدنی خوبی برخوردار باشند.

summer-tour

کمپ آموزش زبان

۲- Discover Switzerland

این برنامه به شما اجازه می‌دهد که با بخش‌های فرانسوی زبان کشور سوئیس آشنا شوید. این برنامه برای دانشجویان کنجکاوی که علاقه زیادی به آشنایی با این بخش از کشور سوئیس را دارند، بسیار مناسب و جذاب است.

دوشنبه:  Grotte aux Fées

غار پیمایی در شهر St-Maurice. در این برنامه علاقمندان پس از پیشروی تقریبا نیم کیلومتری در غار Grotte aux Fées، دریاچه ای بسیار زیبا و آبشاری اعجاب انگیز آن را مشاهده خواهند نمود.

سه‌شنبه:  Boat Tour

در این برنامه، شرکت کنندگان لذت کشتی سواری روی دریاچه لمان را تجربه کرده و از مناظر بسیار زیبای طبیعی این دریاچه و شهرهای ساحلی آن لذت خواهند برد.

چهارشنبه:  Hiking

آشنایی با مناطق اطراف لزین و کوه‌های اطراف از طریق پیاده‌روی در این مناطق.

پنج‌شنبه: Glacier 3000

برنامه روز چهارشنبه ما را به منطقه خارق‌العاده Glacier 3000 در ارتفاع ۳۰۰۰ متری در بالای منطقه les Diablerets خواهد برد.

در این برنامه که با تله‌کابین انجام خواهد شد، از چشم‌انداز مهیج یخچال‌های طبیعی سوئیس بهره خواهید برد و می‌توانید در میانه تابستان با دوستان خود برف‌بازی کنید.

جمعه:  Chillon Castle and Montreux

قلعه Chillon قلعه‌ای مربوط به قرون وسطی که در سواحل زیبای دریاچه لمان در شهر مونترو (Montreux) قرار گرفته است.

شرکت‌کنندگان در این برنامه علاوه بر بازدید از این قلعه قدیمی، به گشت شهری در مونترو نیز رفته و با این شهر زیبا بیشتر آشنا خواهند شد.

img_4818

کمپ آموزش زبان

۳- Pastry and Chocolate

موسسه SLC یکی از زیرمجموعه‌های گروه آموزشی سوئیس (Swiss Education Group)، یک مجموعه آموزشی پیشرو در مدیریت جهانگردی و هتلداری، است.

از طریق این برنامه می‌توانید نقاط برجسته آشپزی و مهمان‌نوازی به سبک سوئیسی را دریابید.

کارگاه‌های آموزشی در این برنامه توسط سرآشپزان مدرسه مدیریت هتلداری سوئیس (SHMS) در شهر لزین، و تنها به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

در این برنامه شما این فرصت را دارید که با دستور پخت‌های ساده به آشپزی بپردازید و در بازگشت به کشورتان باعث شگفتی خانواده خود گردید.

لازم به ذکر است که این برنامه از ابتدای هفته دوم (یعنی تاریخ ۱۱/۴/۱۳۹۶) شروع شده و تا انتهای هفته هفتم (یعنی تاریخ ۲۲/۵/۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

همچنین این برنامه تنها به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد.

دوشنبه:  Pastry and Chocolate

آشنایی با آشپزی و شکلات‌پزی حرفه‌ای. در اولین برخورد با یک آشپزخانه حرفه‌ای شما با روش انتخاب مواد غذایی، پخت این مواد و تجهیزات استفاده شده در آشپزخانه‌ها آشنا خواهید شد.

سه‎شنبه:  The Nest Museum

موزه Nest با این ایده که به بازدیدکنندگان اجازه آشنایی با جنبه‌های مختلف غذا و تغذیه (با تأکید بر آموزش) داده شود، تأسیس شده است.

چهارشنبه:   Pastry and Chocolate

آشنایی با آشپزی و شکلات‌پزی حرفه‌ای.

پنج‌شنبه:  Culinary Workshop

کارگاه آشپزی.

جمعه:  Pastry and Chocolate

آشنایی با آشپزی و شکلات‌پزی حرفه‌ای.

untitled-2

کمپ آموزش زبان

۴- Fun and Game

سرگرمی، سرگرمی و باز هم سرگرمی! در این برنامه به بهترین شکل از امکانات موجود در شهر لزین که مناسب سپری نمودن اوقات فراغت هستند، استفاده شده است.

دوشنبه:  Sport Center

در این روز شما می‌توانید از امکانات ورزشی متعدد مجموعه ورزشی پیشرفته شهر لزین شامل:

فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، اسکواش، اسکی روی یخ و غیره استفاده نمایید.

سه‌شنبه:  Shopping in Vevey or Montreux

خرید در مراکز خرید دیدنی شهر مونترو (Montreux).

چهارشنبه:  Hiking

آشنایی با مناطق حومه شهر لزین و کوه‌های اطراف از طریق پیاده‌روی در این مناطق.

پنج‌شنبه:  Adventure Park

در پارک ماجراجویی، بازدیدکنندگان به صورت انفرادی مسیرهای که به کمک وسایل آکروبات بازی روی درختان تعبیه شده‌اند را طی می‌کنند.

در این فعالیت پرهیجان، امنیت شرکت‌کنندگان در بالاترین سطح خود قرار دارد.

جمعه:  Lasergame and Bowling

لیزرگیم و بولینگ.

bowling1

کمپ آموزش زبان

۵- A Leader for Tomorrow’s World

این برنامه برای افرادی که علاقمند هستند تا به فردی پیشرو و فعال در دنیای آینده مبدل گردند و نحوه برقراری تعامل و ارتباطی صحیح با دنیای پیرامون خود را بیاموزند، مناسب می‌باشد.

لازم به ذکر است که شرکت‌کنندگان در این برنامه باید حداقل ۱۴ سال سن داشته باشند.

همچنین این برنامه از ابتدای هفته سوم (یعنی تاریخ ۱۸/۴/۱۳۹۶) آغاز شده و تا انتهای هفته ششم (یعنی تاریخ ۱۵/۵/۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

این برنامه تنها به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

دوشنبه:  A Leader For Tomorrow’s World

آشنایی با مفاهیم و المان‌های اصلی پیشرو بودن در دنیای پرسرعت کنونی را برای شرکت‌کنندگان مطرح نموده و آنها را با مفاهیم اصلی این حوزه آشنا می‌نمایند.

سه‌شنبه:  Visit of United Nations and Geneva

در این روز شرکت‌کنندگان از مقر سازمان ملل در شهر ژنو بازدید نموده و با اصلی‌ترین فعالیت‌ها و اقداماتی که در این سازمان بین‌المللی به انجام می‌رسد، آشنا می‌شوند.

در این برنامه، از میدان مشهور Palas des Nations در شهر ژنو و همچنین مقر سازمان ملل در این میدان بازدید خواهد شد.

و در این بازدید شما با تاریخچه سازمان ملل آشنا شده، همچنین اطلاعات کاملی در مورد این مکان بین‌المللی که بیش از ۱۰۰۰۰ جلسه در سال در آن برگزار می‌شود، بدست خواهید آورد.

چهارشنبه:  Communication skills

در این روز شرکت‌کنندگان اطلاعات بسیار مفید و کاربردی در خصوص مهارت‌های ارتباطی و نقش آنها در زندگی روزمره بدست خواهند آورد.

پنج‌شنبه:  The World’s Climatic Issues

تغییرات آب‌وهوایی در سراسر جهان تأثرات بسزایی بر محیط زیست و زندگی جوامع بشری گذاشته و زندگی انسان‌ها دستخوش تغییرات بسیار زیادی نموده‌اند.

در این روز، شرکت‌کنندگان با اصلی‌ترین چالش‌های بوجود آمده توسط تغییرات آب‌وهوایی در کره زمین آشنا شده و با ریشه‌های بوجود آورنده این تغییرات آشنا می‌شوند.

کمپ آموزش زبان

جمعه:  Escape Room

در این روز شرکت‌کنندگان با تکنیک‌ها و مهارت‌های حل مسائل و مشکلات آشنا می‌شوند.

بدین ترتیب که شرکت‌کنندگان در اتاق‌هایی قرار می‌گیرند و درب خروجی به روی آنها بسته می‌شود.

این افراد باید با ابزارها و وسایل موجود در اتاق مجموعه‌ای از معماها و مسائل را در زمان از قبل مشخص شده‌ای، حل نمایند تا بتوانند از این اتاق خارج شوند.

۷۲

۶- Fit and Fast

موقعیت شهر لزین در کوه‌های آلپ، این شهر را به موقعیتی بی‌نظیر برای انجام فعالیت‌های ورزشی تبدیل نموده است.

برنامه fit and fast  برای افرادی که به فعالیت‌های ورزشی علاقمند هستند و می‌خواهند فعال باشند، مناسب است.

دوشنبه:  Sport Center

در این روز شما می‌توانید از امکانات ورزشی متعدد مجموعه ورزشی پیشرفته شهر لزین شامل:

فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، اسکواش، اسکی روی یخ و غیره استفاده نمایید.

سه‌شنبه:  Adventure Park

در پارک ماجراجویی، بازدیدکنندگان به صورت انفرادی مسیرهای که به کمک وسایل آکروبات بازی روی درختان تعبیه شده‌اند را طی می‌کنند.

در این فعالیت پرهیجان، امنیت شرکت‌کنندگان در بالاترین سطح خود قرار دارد.

چهارشنبه:  Hiking

آشنایی با مناطق حومه شهر لزین و کوه‌های اطراف از طریق پیاده‌روی در این مناطق.

پنج‌شنبه:  Shopping in Vevey or Montreux

خرید در مراکز خرید دیدنی شهر مونترو (Montreux)

جمعه:  Sport Center

در این روز شما می‌توانید از امکانات ورزشی متعدد مجموعه ورزشی پیشرفته شهر لزین شامل:

فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، اسکواش، اسکی روی یخ و غیره استفاده نمایید.

volleyball1

کمپ آموزش زبان

۷- Take it Easy

اگر شما فکر می‌کنید که تعطیلات به معنی استراحت و آرامش است، این برنامه برای شما ترتیب داده شده است.

در این برنامه، علاوه بر استراحت و آرامش، سراسر هفته برنامه‌های مفرحی برای شما ترتیب داده شده است.

دوشنبه:  Zumba

در این روز شرکت‌کنندگان با حرکات نمایشی هنر زومبا آشنا شده و تمرینات آن را انجام خواهند داد.

سه‌شنبه:  Shopping in Vevey or Montreux

خرید در مراکز خرید دیدنی شهر مونترو (Montreux).

چهارشنبه:  Hiking

آشنایی با مناطق حومه شهر لزین و کوه‌های اطراف از طریق پیاده‌روی در این مناطق.

پنج‌شنبه:  Shopping in Vevey or Montreux

خرید در مراکز خرید دیدنی شهر مونترو (Montreux).

جمعه:  Sport Center

در این روز شما می‌توانید از امکانات ورزشی متعدد مجموعه ورزشی پیشرفته شهر لزین شامل:

فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، اسکواش، اسکی روی یخ و غیره استفاده نمایید.

۴۵

کمپ آموزش زبان

برنامه گردشگری

هر شنبه، برنامه یک روز کامل گردشگری برای شرکت‌کنندگان که حداقل دو هفته در این تور حضور دارند، سازماندهی شده و برگزار می‌شود.

در این برنامه، دانش‌آموزان به اختیار خود یکی از سه مورد ذیل را انتخاب می‌کنند:

۱) بازدید از شهر لوزان و موزه المپیک،

۲) بازدید از کارخانه تولید شکلات در نزدیکی شهر گقویق (Gruyères) و

۳) بازدید از سازمان ملل در شهر ژنو

موزه المپیک

موزه المپیک در شهر لوزان نمایشگاه‌های دائم و موقت بسیاری را در ارتباط با ورزش و المپیک در خود جای داده است.

با بیش از ۱۰۰۰۰ شیء در معرض نمایش، این موزه بزرگترین آرشیو مسابقات المپیک بوده یکی از اصلی‌ترین مراکز توریستی شهر لوزان است که سالینه بیش از ۲۵۰۰۰۰ بازدیدکننده را به خود جلب می‌کند.

images17

کمپ آموزش زبان

کارخانه شکلات

چه کسی رویای بازدید از یک کارخانه شکلات‌سازی را در سر نمی‌پروراند؟

از رایحه خوش عطر شکلات لذت ببرید در حالی که در کارخانه تولیدی یکی از مشهورترین برندهای شکلات (یعنی کالیر (Cailler (Nestle))) قدم می‌زنید.

در این بازدید، رمز و راز تولید شکلات برای شما آشکار خواهد شد. این بازدید با تست محصولات اصلی این کارخانه به اتمام می‌رسد و شما امکان خرید شکلات را نیز دارید.

img_1674

بازدید از شهر برن

برن پایتخت کشور اروپایی سوئیس است. شهر برن با جمعیت ۱۲۳٬۴۶۶ نفر چهارمین شهر پرجمعیت سوئیس می‌باشد.

این شهر در ناحیه برن از ایالت برن واقع شده‌ است.

زبان رسمی در برن، آلمانی است.

شهر برن در سال ۲۰۱۰، جزو ۱۰ شهر برتر جهان از نظر کیفیت زندگی معرفی شد.

دانشگاه علوم کاربردی برن، از مراکز آموزشی این شهر است.

رودخانه Aare دومین رودخانه پر آب سوئیس بعد از روخانه معروف راین از وسط این شهر میگذرد.

 

لزین

لزین (Leysin) که در دامنه کوه‌های آلپ و تقریبا در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای شهر مونترو (Montreux) و دریاچه ژنو قرار گرفته است.

یکی از مقاصد اصلی و مورد توجه گروه‌های مختلف سنی برای گذراندن تعطیلات می‌باشد.

کمپ آموزش زبان

فضای پویا و زنده شهر لزین (Leysin) و امکانات بسیار زیاد ورزشی و تفریحی در این شهر، از جمله دلایل است در توجیه اینکه چرا این شهر محل استقرار مدارس و کالج‌های بین‌المللی بسیاری است.

این شهر همچنین مقصد مورد علاقه تیم‌های ورزشی بوده و دارای پیست‌های اسکی مشهور در زمستان است.

این شهر یکی از شهرهای سوئیس است که به داشتن امنیت و محیطی آرام این شهر است.

محل برگزاری تور در یکی از مرتفع‌ترین مناطق شهر لزین قرار گرفته و چشم‌اندازی زیبا و هیجان‌انگیز از این شهر، کوه‌های آلپ و دره مشرف به آن را دارد.

تسهیلات

امکاناتی که تور دارد عبارتند از کلاس‌های درس مدرن، سالن اجتماعات، سالن مطالعه، اتاق کامپیوتر با امکان دسترسی به اینترنت، لابی مدرن، محل پذیرش، کافی‌تریا، کافی شاپ، باشگاه ورزشی، میز تنیس، اینترنت وایرلس.

سکونت و اقامت

شرکت‌کنندگان در تور تابستانی در اتاق‌های استاندارد و لوکس تک و دو نفره اسکان داده می‌شود.

هزینه اقامت در اتاق‌های استاندارد دو نفره در هزینه دوره گنجانده شده است.

درحالیکه، در صورت انتخاب اتاق‌های لوکس (تک یا دو نفره) و همچنین اتاق‌های یک نفره، هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

هر اتاق دارای حمام و سرویس جداگانه است.

کمپ آموزش زبان

برنامه غذایی

داشتن انرژی و نشاط در زندگی و همچنین برخورداری از سبک زندگی فعال، نیازمند برنامه غذایی متعادل و سلامت است.

سرآشپزان این تور دارای سابقه طولانی در تهیه و طبخ منوهای غذایی متنوعی که مطابق با نیاز گروه سنی نوجوانان و جوانان است را دارند.

دوشنبه تا جمعه

از دوشنبه تا جمعه هر روز سه وعده غذایی سرو می‌شود که عبارتند از: صبحانه، نهار و شام.

تمام وعده‌های غذایی به صورت بوفه سرو می‌شود و به هر مقدار که بخواهید، می‌توانید استفاده نمایید.

این بوفه شامل سالاد، غذای اصلی، دسر، میوه و نوشیدنی است.

شنبه و یک‌شنبه:

تعطیلات آخر هفته اختصاص به استراحت دارد! در این دو روز، صبحانه و ناهار با یکدیگر ترکیب شده و یک وعده غذایی را شکل داده است.

این وعده غذایی نیز به صورت بوفه ارائه می‌شود.

در عصر و پس از بازگشت دانش‌آموزان از فعالیت‌های روزانه، یک شام دلچسب در انتظار آنها است.

برنامه باربکیو

به منظور ایجاد تغییر و تنوع در برنامه غذایی، سرآشپزان این تور گاهی اوقات برنامه باربکیو را سازماندهی و اجرا می‌کنند.

۵۰

کمپ آموزش زبان

برنامه هفتگی

صبحبعداز ظهر
Adrenaline RushDiscover SwitzerlandPastry and ChocolateFun and GameA leader for TomorrowTake It EasyFit and Fast
یک شنبهورود به لزین و برنامه‌های متنوع ورزشی
دو شنبهانگلیسی

آلمانی

فرانسوی

پارک ماجراجوییGrotte aux

Fées

شیرینی و شکلات‌پزیمرکز ورزشیدوره سبک زندگیمرکز ورزشیمرکز ورزشی
سه شنبهانگلیسی

آلمانی

فرانسوی

دوچرخه‌سواری و در لزینکشتی‌سواریبازدید از موزه نستلهخرید در مونتروبازدید از مقر سازمان مللخرید در مونترو یا وِوِپارک ماجراجویی
چهار شنبهانگلیسی

آلمانی

فرانسوی

پیاده‌رویپیاده‌رویشیرینی و شکلات‌پزیپیاده‌رویمهارت‌های ارتباطیپیاده‌رویپیاده‌روی
پنج شنبهانگلیسی

آلمانی

فرانسوی

کانوسواری/ قایق‌سواریتله‌کابین سواریکارگاه آشپزیپارک ماجراجوییمسائل مربوط به آب و هوای جهانخرید در مونترو یا وِوِخرید در مونترو یا وِوِ
جمعهانگلیسی

آلمانی

فرانسوی

صخره‌نوردی در لزینبازدید از قلعه چیلون شیرینی و شکلات‌پزیلیزرگیم و بولینگEscape Roomمرکز ورزشیمرکز ورزشی
شنبهبرنامه هفتگی گردشگری شامل بازدید از موزه المپیک، یا کارخانه شکلات، یا بازدید از شهر برن (Bern)

 

کمپ آموزش زبان

برنامه اعزام:

گروهتاریخ اعزامتاریخ بازگشت
گروه اول۴ / ۴ / ۱۳۹۶۱۸ / ۴ / ۱۳۹۶
گروه دوم۴ / ۴ / ۱۳۹۶۲۵ / ۴ / ۱۳۹۶
گروه سوم۴ / ۴ / ۱۳۹۶۸ / ۵ / ۱۳۹۶
گروه چهارم۲۵ / ۴ / ۱۳۹۶۸ / ۵ / ۱۳۹۶
گروه پنجم۸ / ۵ / ۱۳۹۶۲۹ / ۵ / ۱۳۹۶

 

مبلغ پرداختی شما در خصوص دوره:

دو هفته: ۲٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان + ۳۹۸۰ یورو                                  سه هفته: ۲٫۹۵۰٫۰۰۰  تومان + ۵۲۹۰ یورو

پنج هفته: ۲٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان + ۷۵۹۰ یورو                                هشت هفته: ۲٫۹۵۰٫۰۰۰  تومان + ۱۰٫۹۹۰  یورو

کمپ آموزش زبان

این هزینه‌ها شامل:

  • کلاس‌های آموزش زبان،
  • برنامه تفریحی، علمی، ورزشی و گردشگری،
  • محل اسکان در اتاق‌های دو نفره استاندارد،
  • بیمه حوادث و سلامت سوئیس،
  • سه وعده غذا به صورت بوفه،
  • ترانسفر فرودگاهی،
  • بازدید از شهرهای ژنو، لوزان، مونترو، لزین و بکس،
  • بلیط هواپیما،
  • همراهای دانش‌آموزان در تمام مدت سفر توسط مسئولین موسسه آذین سپهر سامان.