نانو کمپ

این کمپ تابستانی برای دانش‌آموزان رده سنی 4 تا 7 سال برنامه‌ریزی شده است و در روزهای دوشنبه تا جمعه بین ساعات 9 صبح تا 5 بعدازظهر برگزار می‌گردد. این کمپ شامل:

  • حضور یکی از معلمین مدرسه برای هر 5 تا 6 کودک بصورت تمام وقت،
  • ناهار، نوشیدنی و میان وعده،
  • فعالیت‌های متنوع شامل بازی‌های گوناگون، بازی‌های آبی، گریم، هنر و صنایع دستی و برنامه‌های متنوع دیگر.
  • گردشگری یک روزه در روزهای سه شنبه و پنج شنبه شامل بازدید از باغ وحش، بازدید از منطقه Les Aigle du Leman با بیش از 65 گونه مختلف پرنده‌های شکارچی، پارک آبی Vitam Parc و برنامه‌های متنوع دیگر.

در این برنامه، امکان آموزش شنا برای شرکت‌کنندگان سه بار در هفته (در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه) به مدت هر بار 30 تا 45 دقیقه وجود دارد.

مدرسه لمان در یک موقعیت بی‌نظیر قرار گرفته است، یعنی از یک طرف در نزدیکی شهر بین‌المللی و پررونق ژنو و از طرف دیگر در منطقه‌ای مابین دریاچه لمان و کوهستان‌های اطراف آن قرار گرفته است. دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی موضوعات بسیار جذاب و متفاوتی نظیر رباتیک، تکنولوژی‌های جدید، اصول ایجاد Start Upها و همچنین چگونگی تبدیل شدن به یک فرد پیشرو در دنیای پرچالش کنونی را می‌توانند تجربه نمایند. آنها همچنین می‌توانند مهارت خود در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارتقا دهند، تجربه انجام سخنرانی در جمع‌های عمومی را داشته باشند، مهارت‌های هنری خود را بهبود بخشند و اصول مقدماتی فیلم‌سازی را تجربه نمایند.

فعالیت‌های متنوع دیگر نظیر کوهپیمایی، تیراندازی با کمان، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، قایق‌سواری اسب دوانی، قایق‌سواری با قایق‌های بادبانی، گلف و موارد متعدد دیگر نیز در دسترس دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان توسط معلمین با تجربه و مستعد آموزش می‌بینند، وعده‌های غذایی کامل و مغذی میل می‌نمایند و در ویلاهایی که در داخل فضای مدرسه قرارداد، اسکان می‌یابند.

 کمپ Nano
رده سنیاز 4 تا 7 سال
تاریخمیلادیشمسی
·  1 تا 5 جولای 2019

·  8 تا 12 جولای 2019

·  دو دوره فوق

·  10 تا 14 تیر 1398

·  17 تا 21 تیر 1398

زبان‌های انتخابیانگلیسی، فرانسوی
زمان ورود به مدرسهیکشنبه
حداقل زمان حضوریک هفته

هزینه مدرسه تابستانی لمان

یک هفتهدو هفته
Nano

4 تا 7 سال

1190 فرانک2180 فرانک