سامر کمپ

دانش‌آموزان رده سنی 8 تا 18 سال در محیطی بسیار زیبا در مدرسه تابستانی کالج لمان و در نزدیکی دریاچه‌ای به همین نام، فعالیت‌های متعدد سرگرم کننده و آموزشی انجام می‌دهند.

در این مدرسه تابستانی، شرکت کنندگان امکان دارند که برنامه تابستانی خود را مطابق سلیقه و علاقمندی خود تنظیم نمایند. به عبارت دیگر، دانش‌آموزان از میان موضوعات مختلف علمی و فعالیت‌های ورزشی متنوع تدارک دیده شده توسط مدرسه لمان، فعالیت‌های مورد علاقه خود را برای مدت زمان حضور خود، انتخاب می‌نمایند.

مدرسه لمان در یک موقعیت بی‌نظیر قرار گرفته است، یعنی از یک طرف در نزدیکی شهر بین‌المللی و پررونق ژنو و از طرف دیگر در منطقه‌ای مابین دریاچه لمان و کوهستان‌های اطراف آن قرار گرفته است. دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی موضوعات بسیار جذاب و متفاوتی نظیر رباتیک، تکنولوژی‌های جدید، اصول ایجاد Start Upها و همچنین چگونگی تبدیل شدن به یک فرد پیشرو در دنیای پرچالش کنونی را می‌توانند تجربه نمایند. آنها همچنین می‌توانند مهارت خود در زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارتقا دهند، تجربه انجام سخنرانی در جمع‌های عمومی را داشته باشند، مهارت‌های هنری خود را بهبود بخشند و اصول مقدماتی فیلم‌سازی را تجربه نمایند.

فعالیت‌های متنوع دیگیر نظیر کوهپیمایی، تیراندازی با کمان، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، قایق‌سواری اسب دوانی، قایق‌سواری با قایق‌های بادبانی، گلف و موارد متعدد دیگر نیز در دسترس دانش‌آموزان است. دانش‌آموزان توسط معلمین با تجربه و مستعد آموزش می‌بینند، وعده‌های غذایی کامل و مغذی میل می‌نمایند و در ویلاهایی که در داخل فضای مدرسه قرارداد، اسکان می‌یابند.

 Summer Camp
رده سنی8 تا 18 سال
تاریخمیلادیشمسی
7 تا 20 جولای 2019

21 جولای تا 3 آگوست

4 تا 17 آگوست 2019

16 تا 29 تیر 1398

30 تیر تا 12 مرداد

13 تا 26 مرداد 1398

زبان‌های انتخابیانگلیسی، فرانسوی
زمان ورود به مدرسهیکشنبه
حداقل زمان حضوردو هفته

این برنامه برای هر دو گروه دانش‌آموزانی که حضور تمام وقت در مدرسه تابستانی را انتخاب می‌کنند و یا در بخش روزانه مدرسه تابستانی ثبت نام می‌نمایند (یعنی از ساعت 8 صبح تا 5 عصر در مدرسه حضور دارند)، قابل استفاده است.
در این مدرسه تابستانی سه دسته برنامه با عناوین ذیل برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده است:
• Genius Option: فعالیت‌های این برنامه بگونه‌ای ترتیب داده شده است که فرصت یادگیری موضوعاتی را به دانش‌آموزان می‌دهد که در مدرسه فرا نگرفته‌اند و لی همواره تمایل به یادگیری آنها داشته‌اند. این برنامه‌ها عبارتند از :

summer4برنامه‌نویسی کامپیوتری*: در این برنامه که تحت نظارت و راهنمایی یک فرد خبره در زمینه برنامه‌نویسی انجام می‌شود، دانش‌آموزان مطالب مفیدی در ارتباط با کدنویسی، توسعه نرم‌افزار و طراحی وب سایت خواهند آموخت.
summer5آزمایشگاه CSI**: کشف دنیای عجیب و ناشناخته علم در یک کلاس سرگرم کننده و جذاب از طریق جستجوی روش‌های مختلف علمی.
summer10ایجاد Start up*: تمام ابزارها و مراحل مختلف تولید یک Start Up را در این کلاس کشف خواهید کرد.
summer7آموزش زبان انگلیسی*: معلمین مدرسه با تجربه فراوان در کمک به دانش‌آموزان برای بهبود سطح زبان خود، تلاش می‌کنند که نیازهای دانش‌آموزان در سطوح مختلف را از طریق طراحی فعالیت‌های شاد و سرگرم کننده، پوشش دهند. دانش‌آموزانی که زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند، باید این برنامه را برای دو هفته خود انتخاب کنند
summer7آموزش زبان فرانسوی*: معلمین مدرسه با تجربه فراوان در کمک به دانش‌آموزان برای بهبود سطح زبان خود، تلاش می‌کنند که نیازهای دانش‌آموزان در سطوح مختلف را از طریق طراحی فعالیت‌های شاد و سرگرم کننده، پوشش دهند. دانش‌آموزانی که زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند، باید این برنامه را برای دو هفته خود انتخاب کنند
summer8رهبر آینده***: از طریق فعالیت‌های درون و برون کلاسی، دانش‌آموزان سعی می‌کنند که دانش خود در خصوص سبک‌های مختلف رهبری و ارتباطات را ارتقا بخشند.
summer9رباتیک**: در این هفته جذاب، دانش‌آموزان از طریق آموزش‌هایی با زبان ساده با برنامه‌نویسی، مکانیک و منطق ساخت ربات‌ها آشنا خواهند شد.

علامت “*”، به معنی ارائه این برنامه در صبح‌ها، “**” ارائه این برنامه در صبح و عصر و “***” ارائه این برنامه در عصرها است.

• Action Option: حرکت، ورزش و سرگرمی. این برنامه‌ها عبارتند از :

summer11Champions League*: در این برنامه دانش‌آموزان می‌توانند استعداد خود را در فوتبال، بازی‌های مختلف و تمرینات ورزشی نشان دهند
summer12Olympic**: انجام بازی‌های مختلف نظیر فوتبال، والیبال، بسکتبال، شنا و فعالیت‌های متنوع دیگر در فضای هشت هکتاری مدرسه
summer13صحنه نمایش*: این برنامه برای افراد علاقمند به هنرهای نمایشی و تاتر مناسب است
summer14پیکاسو*: در این برنامه، دانش‌آموزان با اصول نقاشی و سبک‌های مختلف آن آشنا می‌شوند و موزه‌های معروف نقاشی در این کشور را خواهند دید
summer15تکنولوژی*: برای افرادی که تفکر دیجیتالی دارند، این برنامه یک ماجراجویی خلاقانه در زمینه تولید فیلم و بازی‌های آزمایشی است

علامت “*”، به معنی ارائه این برنامه در عصرها، “**” ارائه این برنامه در صبح و عصر است.

• Premium Option: هر یک از فعالیت‌های این برنامه، 800 فرانک هزینه اضافه دارد و این فعالیت‌ها در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه انجام می‌شوند.

summer16Flying Trapeze*: برای افرادی که در پی یک تجربه باورنکردنی هستند، این برنامه بسیار مهیج و خاطره انگیز است.
summer22گلف*
summer18اسب سواری*: این برنامه که با همراهی افراد حرفه‌ای، و در یک منطقه زیبا در نزدیکی محل مدرسه انجام می‌شود، دانش‌آموزان این شانس را خواهند داشت متناسب با سطح آشنایی آنها با این ورزش، تمرین‌های مختلفی با اسب انجام دهند.
summer19Lake Geneva*: نزدیکی دریاچه ژنو به مدرسه این امکان را مهیا نموده است که فعالیت‌های مفرح و جذابی نظیر اسکی روی آب، اسکی از طریق کابل متحرک، قایق Banana و ورزش‌های مختلف دیگر قابل برنامه‌ریزی و انجام باشد.
summer20موسیقی*: در مدرسه معلمین موسیقی بسیار حرفه‌ای وجود دارند که به دانش‌آموزان کمک کنند که یا مهارت خود در یک ابزار موسیقی ارتقا دهند یا یک ابزار جدید را فرا بگیرند.
summer21تنیس*: در این برنامه دانش‌آموزان فرصت دارند که مهارت‌های توپی و بازی خود در ورزش تنیس را از طریق کمک مربیان حرفه‌ای ارتقا دهند.

علامت “*”، به معنی ارائه این برنامه در عصرها است.

هزینه مدرسه تابستانی لمان

روزانهشبانه‌روزی
Summer Camp

8 تا 18 سال

دو هفتهچهار هفتهشش هفتهدو هفتهچهار هفتهشش هفته
3800 فرانک6100 فرانک8000 فرانک6700 فرانک11200 فرانک14500 فرانک